Strona główna

Cechy naszego biura: rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie, kompleksowa obsługa, indywidualne podejście

Telefon kontaktowy i adres poczty internetowej

O firmie Oferta Cennik Kontakt Dojazd

Aktualności
Kika

         Nasze Biuro Rachunkowe jest prowadzone pod kierunkiem doświadczonej księgowej, która - po zdaniu egzaminu państwowego - uzyskała w 1998 roku certyfikat Ministra Finansów nr 9162/98 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

        Właścicielka Biura należy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i działa wg Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

         Obsługujemy podmioty gospodarcze z różnych branż, m.in. remontowo-budowlanej, medycznej, edukacyjnej, gastronomicznej, informatycznej, handlowej, rekreacyjno-sportowej.

         Zaletą Biura jest profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy nasz klient ma możliwość bezpośredniego, telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną kontaktu z właścicielką Biura celem omówienia nurtujących go problemów księgowych i podatkowych związanych z firmą. Sprzyja to budowie wzajemnego zaufania i nadaje relacjom przyjacielskiego charakteru.

        Wspieramy przedsiębiorców w sprostaniu wymogom przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych RODO poprzez szkolenia. Szkolimy pracodawców i pracowników na terenie naszej firmy lub u klienta.

         Przywiązujemy dużą wagę do ochrony danych osobowych. Wdrożyliśmy zasady wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (tzw. RODO).


RODO