Strona główna

Kika  

          Nasze Biuro Rachunkowe jest prowadzone pod kierunkiem doświadczonej księgowej, która - po zdaniu egzaminu państwowego - uzyskała w 1998 roku certyfikat Ministra Finansów nr 9162/98 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

        Właścicielka Biura należy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i działa wg Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

          Obsługujemy jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki cywilne z różnych branż, m.in. remontowo-budowlanej, medycznej, edukacyjnej, gastronomicznej, informatycznej, handlowej, rekreacyjno-sportowej.

          Zaletą Biura jest profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy nasz klient ma możliwość bezpośredniego, telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną kontaktu z właścicielką Biura celem omówienia nurtujących go problemów księgowych i podatkowych związanych z firmą. Sprzyja to budowie wzajemnego zaufania i nadaje relacjom przyjacielskiego charakteru.

           Przywiązujemy dużą wagę do ochrony danych osobowych. Wdrożyliśmy zasady wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (tzw. RODO).