Strona główna

Łyżka

      Siedziba naszego Biura Rachunkowego znajduje się w biurowcu HUBPOINT przy ul. Czyżówka 16 (w rejonie Ronda Antoniego Matecznego).
     Dojazd jest najłatwiejszy od strony Aleji Powstańców Śląskich z kierunku ul. Limanowskiego, Wielickiej lub Al. Powstańców Wielkopolskich (trzeba na wysokości dilera Forda skręcić w prawo w stronę Matecznego) oraz od strony ul. Kamieńskiego z kierunku Bonarki. Następnie trzeba skręcić przed Rondem Matecznego w prawo i zaraz ponownie w prawo, w ulicę Czyżówka (dwukierunkowa).
     Dojazd z pozostałych kierunków wymaga znalezienia się na ul. Kalwaryjskiej, z której należy skręcić (pod górkę) w ul. Stanisława Smolki (dwukierunkowa), następnie w prawo w ul. Jana Zamoyskiego (do rozwidlenia - dwukierunkowa; na rozwidleniu w lewo - jednokierunkowa). Na końcu ulica ta  przechodzi w ul. Czyżówka (jedziemy prosto).

mapa dojazdu 

sieedziba biura 1

     Przed biurowcem HUBPOINT znajdują się miejsca postojowe. Jest to strefa płatnego parkowania (od poniedziałku do soboty, od 10.00 do 20.00). Podstrefa A - każda godzina, to opłata w wysokości 6 zł.

siedziba  

     Można także skorzystać z komunikacji miejskiej i wysiąść na przystanku przy Rondzie Matecznego lub dojechać wygodnie rowerem lub hulajnogą elektryczną (np. z kierunku Bonarka) przez kładkę nad Aleją Powstańców Śląskich, która to kładka prowadzi prosto przed biurowiec HUBPOINT, do którego można wtedy wejść od strony Cafee/Bistro.
     W przypadku pierwszej wizyty najlepiej poczekać w hallu na parterze (można wygodnie usiąść albo pójść na kawę do Cafee/Bistro) i zadzwonić na nasz numer telefonu.
     Na parterze można też zostawić dokumenty w skrzynce (po wejściu do głównego hallu na prawo od drzwi) - nr skrytki jest taki sam jak numer pokoju - 165. Można to zrobić wtedy, gdy otwarty jest biurowiec, tzn.: od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-19:00 (w soboty i w  niedziele - nieczynne).

siedziba 3    

           Siedziba naszej firmy znajduje się na I piętrze, pok. 165

Biuro

Biuro